Alkalmazásgazda

Főbb feladatok: az alkalmazásgazda a DKÜ fejlesztéskoordinációs szervezeti egységének munkatársaként kapcsolatot tart a DKÜ szakterületeivel, felméri, befogadja és feldolgozza a megfogalmazott informatikai igényeket, fejlesztési javaslatokat tesz belső ügyfelei számára; a döntés-előkészítés részeként felelős a megvalósíthatósági tervek elkészítéséért, a különböző megoldási lehetőségek bemutatásával; a megvalósítási döntést követően kialakítja a részletes folyamatterveket; kapcsolatot tart a fejlesztőkkel az…

Koordinációs szakértő

Főbb feladatok: tulajdonosi joggyakorlással összefüggő feladatok ellátása; előterjesztések, testületi döntések előkészítése és társaságon belüli koordinálása; nyilvántartások kezelése és folyamatos aktualizálása; kapcsolattartás a Társaság partnerintézményeivel, továbbá a közigazgatás szereplőivel; levéltervezetek, megkeresésekre adandó válaszok elkészítése, szükség szerinti koordinációja, továbbítása; jogszabály- és más szabályozási változások folyamatos figyelemmel kísérése. Előny: jogi diploma; államigazgatásban szerzett releváns tapasztalat. Amit kínálunk: fiatalos,…

Beszerző

Főbb feladatok: a Digitális Kormányzati Ügynökség Zrt., mint ajánlatkérő által lefolytatásra kerülő, a 301/2018. kormányrendelet hatálya alá tartozó informatikai tárgyú beszerzési eljárások (melyek nem minősülnek a Kbt. szerint közbeszerzési eljárásnak) teljes körű lebonyolítása; az informatikai beszerzésekhez kapcsolódó iratok előkészítése, illetve ezek teljes körű dokumentálása; részvétel az ajánlatok értékelésében és azok elbírálásában; az eljáráshoz kapcsolódó események…